LT: +370 678 11842 UK: +44 7988 472 080
LT: +370 650 61555 UK: +44 788 301 1271
Iš Lietuvos: +370 678 11842
Iš Anglijos: +44 7988 472 080
Iš Lietuvos: +370 650 61555
Iš Anglijos: +44 788 301 1271

Kaina vienam asmeniui- 80€. Mikroautobusu gali keliauti 8 žmonės. Atsižvelgiant į keleivius ir jų patogumą, mikroautobuse yra įrengtas DVD grotuvas bei oro kondicionierius.
veza_anglija

Veža į Angliją daug kas, bet pasirinkdama vezaianglija.eu neapsirikau

Nedaug jau bėra žmonių, kurie nebuvo Anglijoje. Anksčiau ir man neteko ten lankytis, bet pasitaikius tokiai progai, neatsisakiau.

Kadangi anksčiau ten nesu keliavusi, man buvo reikalinga įvairi informacija. Pasidomėjau, kokios įmonės veža į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą, kokia tokios kelionės kaina. Mane labiausiai sudomino kelionė į Angliją mikroautobusu, nes kelionės kaina nedidelė, be to, kelionės laikas labai lankstus, nereikėjo keisti planų, kad išvykos laikas būtų tinkamas. Iš daugelio siūlomų variantų galėjau pasirinkti sau geriausią. Vis tik kiek dvejojau dėl patogumo ir kelionės trukmės, bet nusprendžiau rizikuoti ir dabar to nesigailiu.

Mano kelionės mikroautobusu į Angliją maršrutas buvo toks: Lietuva – Lenkija – Vokietija – Olandija – Belgija –Dover– Londonas. Ilga kelionė? Nė trupučio! Laikas visiškai neprailgo, priešingai, pamačiau net tai, ko neplanavau. Teko važiuoti pro ne vieną šalį, tad liko neišdildomi įspūdžiai.

mikroautobusas-i-anglija

Jau vien komfortas kelionės metu vertas aukso kainos! Nė karto neteko anksčiau taip patogiai keliauti. Ventiliacija, kad nebūtų nei per karšta, nei per šalta. Nori paskaityti knygą, kai jau tamsu? Tereikia tik paspausti mygtuką, nes prie kiekvieno keleivio vietos įrengta po papildomą lemputę. O sėdynės… Jaučiausi taip, lyg sėdėčiau fotelyje prieš televizorių. Dažniausiai keliaujant mikroautobusu būna maža vietos, nepatogios kėdės, nei kelionės metu ištiesi kojas, nei kiek nusnausi. Šį kartą man tokių problemų neiškilo. Tikrai pakako vietos kojas ištiesti, nereikėjo priekyje sėdinčio keleivio atsiprašinėti už „spardymus“ į jo sėdynę, nes taip dažnai nutinka, kai netelpi savojoje. Tik užsinorėjus miego, pakako atsilenkti sėdynės, kurią kelionės metu vadinau foteliu, atlošą. O nemaloniai į akis spiginant saulei, užsitraukiau užuolaidėlę ir nepatogumų kaip nebūta.

Prie jau įvardytų patogumų dar prisideda mikroautobuse įrengta vaizdo ir garso aparatūra. Puiki muzika ir net filmai kelionės metu! Nors kelionė ir tolima, tačiau nei vienas keleivis tikrai neliūdėjo. Na kas nenori pamatyti kitos šalies panoramos? Kas neklauso muzikos ir visiškai nemėgsta filmų? Man tokių žmonių neteko pažinti, tarp keliautojų jų taip pat nebuvo, tad nesulaukta nei vieno nusiskundimo. Atmosfera buvo tikrai gera.

Vairuotojai buvo du, vairavo pasikeisdami, tad neteko niekur ilgam sustoti, kad jie pailsėtų, kaip dažnai būna vairuojant vienam žmogui. Be to, abu buvo draugiški ir paslaugūs. Atsižvelgė į visus keleivių pageidavimus.

Kaip jau minėjau, pasirinkau keliauti į Londoną mikroautobusu, o iš daugelio siūlomų kelionės datų pasirinkau sau tinkamiausią, tad iškeliavau ketvirtadienį popiet. Tikriausiai nebūčiau spėjusi, jei dar būtų reikėję rūpintis draudimu, tačiau tuo pasirūpino įmonė ir man nebereikėjo dėl to gaišti laiko.

Nors buvau sutarusi dėl kelionės iš vieno miesto, tai yra iš Kauno, bet kelias dienas prieš išvykstant teko praleisti Vilniuje, tad būtent iš šio miesto man buvo patogiausiai išvykti, o ne vėl grįžti atgal į Kauną ir tik tuomet iškeliauti. Paskambinau keleivius į Angliją vežančios įmonės direktorei dėl šio man atsiradusio keblumo, o ji mielai sutiko viską suderinti. Tad kelionę į Londoną pradėjau Vilniuje. Lagaminą padedu bagažo skyriuje, pati įsitaisau patogioje keleivio vietoje ir pirmyn!

Atrodo, vos spėjau įlipti į mikroautobusą, o štai mes jau išvykstame iš Lietuvos ir keliaujam Lenkijos keliais. Prisipažinsiu, Lenkija nėra viena mano mėgstamiausių šalių, jei tektų rinktis, kurias šalis aplankyti, tai Lenkija nebūtų pirmame dešimtuke, bet šios kelionės metu teko pamatyti ją kiek kitokią.

veza-i-anglija-300x225

Žinoma, Lenkijos kelių nesutrumpinsi ir nesumažinsi automobilių srauto jais, bet čia belieka pasitikėti vairuotojais, o keleiviai tuo metu gali dairytis pro langus ir išvysti tikrai puikius vaizdus. Kad ir Lenkijos ženklai, kurių tikrai niekur daugiau tokių nepamatysi :). Taip pat tolių toliais besidriekiančios lygumos… Nedaug kur dar galima išvysti tokią panoramą. Gamtai nei kiek nenusileidžia ir architektūra. Didingi pastatai, kurie priverčia į juos žvelgti išplėtus akis ir galvoti „nejau ši šalis tikrai Lenkija?“.

lenkijos-siena1-300x187

Kilometras po kilometro, pravažiuodami vienus miestus ir kaimus, o kitus aplenkdami (nes vairuotojai žino trumpiausią maršrutą), mes pasiekėme Lenkijos sieną su Vokietija. Tad toliau tęsėme kelionę į Angliją pro Vokietiją.

Kadangi man jau yra tekę šiek tiek laiko praleisti Vokietijoje, man ši šalis nepaliko tokio įspūdžio kaip kitiems keleiviams, kurie pirmą kartą matė ją. Kažkas net juokavo, kad gavome į kainą neįtrauktą priedą, nes mes pasirinkome važiuoti mikroautobusu, o štai dabar „skrendame“. Ir iš tikro, Vokietiją mes pravažiavome labai greitai, juk ten galimas didelis greitis.

Kai pabudau, mes jau buvome prie Vokietijos sienos su Olandija. Kokį įspūdį man paliko šios šalies vaizdas? Tai puikus gamtos ir architektūros derinys, o vietiniams gyventojams dviračiai yra viena populiariausių transporto priemonių.

Norėčiau dar kada nors aplankyti šią šalį, ne tik ją pravažiuojant, bet ir daugiau susipažįstant. Vis tik šįkart jau nekantravau keltis keltu į Angliją, todėl gan nedaug dėmesio kreipiau šalies vaizdams. Taip pat ir Belgijoje, mačiau pačius įvairiausius ir labai gražius statinius, norėčiau vėliau pakeliauti šioje šalyje, bet tąkart jau laukiau kėlimosi keltu.

keltas1

Tad pravažiavom keturias Europos šalis ir beliko persikelti keltu. Ši kelionės dalis man buvo įspūdingiausia. Vien jau vandenyno vėjas neleis pamiršti šios kelionės. O kur dar saulėlydis, kuris įvairiomis spalvomis papuošė vandens paviršių. Vaizdas neapsakomo grožio, o įspūdis visam gyvenimui.

dover

Doverio miestas tiesiog nuostabus. Neįtikėtini šlaitai, pilys miestui suteikia išskirtinio žavumo. Panašus vaizdas visos Anglijos. Čia tai, kas nauja, puikiai dera su tuo, kas skaičiuoja ne vieną dešimtmetį ar net daugiau. O štai pačiame Londone jau kur kas daugiau ir puošnumo, ir naujumo. Visko tiek daug ir viskas Londone. Po tokios įspūdingos kelionės ir mes jau čia.

The London Eye is generally thought to have inspired the current trend for giant observation wheels.

The London Eye is generally thought to have inspired the current trend for giant observation wheels.

Šiandien daug kas veža į Angliją, tarp jų ir mikroautobusai į Angliją, tad šią šalį aplankyti daugiau nei paprasta. Tai ne tik patogu, pigu, bet ir leidžia patirti įspūdžių. Vežimas į Angliją ir iš jos yra viena tų paslaugų, kuria tikrai verta pasinaudoti.

skambink